Mládež má nový sklad materiálu. Opravili si ho sami dorostenci a vedoucí.

V O letní přestávce, kdy se nezávodí jsme se rozhodli lehce zrekonstruovat náš sklad materiálu, kterému říkáme “kutloch”. Do rekonstrukce se pustil náš dorost, kterému stavební práce trvali týden a dokončovací práce tři dny. Celkem rekonstrukce vyšla na zhruba 10 000 Kč a odpracováno bylo více jak 100 hodin. 

Vše začalo na podzim roku 2021, kdy jsme se rozhodli nově vymalovat náš sklad materiálu, kterému slangově říkáme “kutloch”. Začali jsme proto s průzkumem stavu zdiva. Bohužel jsme zjistili, kolem vnějších zdí jsou namontovány desky, na kterých se již projevil čas, a proto museli dolů. Postupně jsme tak začali rozebírat tyto zdi. Poté došlo na tapety, které museli také dolu. Následně jsme se rozhodli i k úpravě sropu, který byl obložen stejnými deskami jako již zmíněné stěny. 

Samotné práce se prováděli na etapy. První začala na podzim

Autor: Michal Makl

Datum publikování: 22.9.2022

SDÍLEJTE NAŠE ČLÁNKY

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Print