MLÁDEŽ

HESLO MLÁDEŽE:

HASIČSKÝ SPORT JE SUPER

Naše družstvo mládeže má velmi početnou členskou základnu. Ve třech družstvech, které jsou rozdělené podle věkových kategorií se primárně účastní soutěží v požárním sportu.  Děti se pravidelně scházejí minimálně 1x týdně. V průběhu roku pro děti připravujeme i další program. O letních prázdninách jezdíme na letní soustředění a před jarním kolem hry Plamen se konají i celodenní a víkendové tréninky. 

Pracujeme s dětmi ve třech věkových kategoriích. Mladší žáky (3 až 12 let), starší žáky (12 – 15 let) a dorost (15 – 18 let). 

O čem jsou mladí hasiči?

Jedná se o děti a mládež ve věku 3 – 18 let, které navštěvují kroužek “mladých hasičů”. Mladí hasiči se zpravidla věnují požárnímu sportu a kolektivním hrám. Účastníme se soutěží, hrajeme hry nebo jezdíme na výlety. Jedním z hlavních cílů je vytvořit fungující kolektiv, který si bude vzájemně pomáhat a podporovat se, což se nám také daří.

Co je náplní kroužku?

Celoroční činnost naší mládeže je velmi obsáhlá. Účastníme se soutěží v požárním útoku, hry Plamen, uzlovacích soutěží apod. Hrajeme hry, jezdíme na sportovní soustředění, pořádáme různé akce, sportujeme. Nicméně kromě sportovní činnosti je zde i činnost v oblasti požární ochrany. Děti se učí s technikou, učí se například jaké jsou druhy hasicích přístrojů, hadic atd.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

MLADŠÍ ŽÁCI

Věková kategorie mladší žáci: 3 – 12 let

Mladší žáci jsou mladí hasiči ve věku 3 – 12 let, kteří se především zabývají požárním sportem a soutěžemi s ním spjatými. Mezi další činnost patří základy první pomoci, hasičské dovednosti spojené se zásahy apod.

 

STARŠÍ ŽÁCI

Věková kategorie mladší žáci: 12 – 15 let

Naši starší žáci se především věnují požárnímu sportu. Celoročně se připravují například na požární útoky, ZPV nebo uzlovací soutěže.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DOROST

Věková kategorie mladší žáci: 15 – 18 let

Náš dorost jezdí primárně na soutěže v požárním útoku.

 

AKTUALITY

KONTAKT

Denisa Molinaro

Vedoucí mládeže

Tel.: +420 607 654 201

Email: dencakorbelova@seznam.cz

Markéta Veselá

Vedoucí mládeže

Tel.: +420 607 776 934

Email: tubama@seznam.cz

Vedoucí družstev

Michal Makl - vedoucí mladších žáků

Adéla Nováková - vedoucí starších žáků
Ondřej Černý - vedoucí starších žáků