PREVENCE

Rozcestník:

HESLO PREVENCE:

ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM

Profesionální i dobrovolní hasiči jsou základními složkami integrovaného záchranného systému a mezi jejich náplň práce patří nejen zdolávání mimořádných událostí, ale i jejich předcházení. Proto jsme připravili tuto interaktivní stránku, která se věnuje požární prevenci a našim dalším službám.

Heslo naší preventivní stránky je “štěstí přeje připraveným”. Proto jsme se rozhodli zveřejňovat články, které podrobně učí laickou veřejnost porozumět požární prevenci a naučit je některé kroky, které mohou zamezit naší nežádoucí návštěvě. Protože, když už se někde potkáváme, tak právě při ohrožení zdraví osob, zvířat nebo ohrožení majetku.

Máte i něco pro školy?

Ano. Pro školy a školky pravidelně připravujeme ukázky naší techniky nebo není problém uspořádat přednášku na vybranou problematiku.

Více informací zde.

klubovna_otevreni_2021_2

POŽÁRNÍ DOZOR NA AKCÍCH

Po domluvě s velitelem jednotky nabízíme možnost požárního dozoru. Požární dozor vykonáváme především na akcích města. V minulém roce jsme byli například k vidění na akci Vánoční Kometa, pálení čarodějnic a dalších.

z obrázku se dostanete kliknutím do prostoru vedle

NAHLÁŠENÍ PÁLENÍ

Nahlášením pálení zabráníte zbytečnému výjezdu hasičské jednotky. Stačí jen vyplnit formulář na webu. Je také nutné dbát pravidel, které mohou přispět k vyšší bezpečnosti při pálení.

20220621_103451

POŽÁRNÍ PREVENCE

Přinesli jsme pro vás informace, které se Vám mohou hodit při mimořádných událostech i zajímavé dokumenty pro děti a mladé hasiče. Odpovíme také na vaše nejčastější dotazy nebo vám vysvětlíme co je IZS.