O WEBU

Nový web sboru dobrovolných hasičů Říčany byl vytvořen začátkem roku 2022. Důvodem byl již nevyhovující starý web, který byl neaktuální a vizuálně zastaralý. V roce 2021 jsme se proto rozhodli vytvořit zcela nový web. Samotný web jsme začali “stavět” v prosinci téhož roku.

Web jsme vytvářeli prakticky od nuly. Jako základ jsme použili jednu ze základních šablon WordPressu, kterou jsme si pak individuálně upravovali podle svých představ. Vytvořili jsme si vlastní grafiku a vzhled. Můžeme tak říct, že se jedná o zcela originální vzhled.

Přihlášení webu do soutěže

Náš web jsme také přihlásili do soutěže o nejlepší hasičský web. Tato soutěž je součástí hasičských slavností v Litoměřicích. Vyhlášení proběhlo v červnu 2022 a my jsme s naším webem obsadili páté místo.

Informace a osobní údaje

Zpracovatel údajů z formulářů:

Sbor dobrovolných hasičů Říčany,

Březinova 1650, Říčany