TFA

TFA TÝM

V říjnu roku 2021 jsme vytvořili svůj tým závodníků v disciplínách TFA. Tento tým se pravidelně účastní soutěží v rámci Pražské a Středočeské ligy TFA i soutěží mimo ligu. Již se účastnil závodů: TFA Říčany 2021, TFA Buková 2021, TFA Březnice 2021, TFA Plchov 2021, TFA Vlašim 2021, Akademické mistrovství TFA Ostrava 2021, TFA Sedlčany 2022, TFA Broumy 2022 a chystáme na další soutěže. Každý týden trénujeme dvakrát v týdnu. Středy jezdíme trénovat za TFA týmem Praha k SDH Praha – Satalice a v sobotu trénujeme v naší hasičárně. 

VLASTNÍ SOUTĚŽ

Také pořádáme vlastní závod. V úzké spolupráci s Pražskou a Středočeskou ligou TFA každý rok připravujeme a pořádáme závod v TFA. První ročník se konal v loňském roce a účastnilo se ho přes 60 závodníků. Letos budeme počet zvyšovat na 90 závodníků. Závod se koná na zadním hřišti Rugby v Říčanech.

TFA Říčany

V sobotu 16. října jsme spolu s Pražskou a středočeskou ligou TFA pořádali soutěž v disciplínách TFA pro dorost a dospělé. Soutěž s názvem TFA – Nejtvrdší hasič přežije byla prvním ročníkem, který jsme jako sbor pořádali a zároveň šestých závodem v rámci letošního ročníku ligy.

Soutěž se konala na zadním hřišti Rugby nedaleko náměstí. Po prezenci a nástupu došlo na přípravu závodníků. Nejprve došlo ke krátkému tréninku a pak společné představení tratě a zapakování těch nejdůležitějších pravidel.

DALŠÍ ROČNÍK SE BUDE KONAT 6.8.2022