TFA TÝM

HESLO TFA TÝMU:

NEJSME JEN KAMARÁDI, JSME DRUHÁ RODINA

V říjnu roku 2021 jsme vytvořili svůj tým závodníků v disciplínách TFA. Tento tým se pravidelně účastní soutěží v rámci Pražské a Středočeské ligy TFA i soutěží mimo ligu. Již se účastnil závodů: TFA Říčany 2021, TFA Buková 2021, TFA Březnice 2021, TFA Plchov 2021, TFA Vlašim 2021, Akademické mistrovství TFA Ostrava 2021, TFA Sedlčany 2022, TFA Broumy 2022 a chystáme na další soutěže. V sezóně trénujeme dvakrát týdně. Středy jezdíme trénovat k SDH Praha – Satalice a v sobotu trénujeme v naší hasičárně. 

VLASTNÍ SOUTĚŽ

Také pořádáme vlastní závod. V úzké spolupráci s Pražskou a Středočeskou ligou TFA každý rok připravujeme a pořádáme závod v TFA. První ročník se konal v loňském roce a účastnilo se ho přes 60 závodníků. Letos budeme počet zvyšovat na 90 závodníků. Závod se koná na zadním hřišti Rugby v Říčanech.

V sobotu 16. října jsme spolu s Pražskou a středočeskou ligou TFA pořádali soutěž v disciplínách TFA pro dorost a dospělé. Soutěž s názvem TFA – Nejtvrdší hasič přežije byla prvním ročníkem, který jsme jako sbor pořádali a zároveň šestých závodem v rámci letošního ročníku ligy.

Soutěž se konala na zadním hřišti Rugby nedaleko náměstí. Po prezenci a nástupu došlo na přípravu závodníků. Nejprve došlo ke krátkému tréninku a pak společné představení tratě a zapakování těch nejdůležitějších pravidel.

Další ročník TFA Říčany:

16.9.2023

PRAŽSKÁ A STŘEDOČESKÁ LIGA TFA

Jsme součástí Pražské a Středočeské ligy TFA. Pomáháme s organizací mnoha závodů v rámci ligy.

CO JE TFA?

TFA (Toughest Firefighter Alive, volným překladem Nejtvrdší hasič přežije) je silový víceboj, který simuluje práci hasičů při skutečném zásahu v plné hasičské výstroji a výzbroji. Tento typ soutěží k nám přišel z Ameriky na přelomu tisíciletí.